Linker
Startside Modeller Safetycard Linker Tradelist

 

Her kommer en oversikt over nettsteder av interesse for fly, modeller og Safety Cards.

 

 

WEB pages :

Aviation Herald                               

Scanair Forum                                  http://forum.scanair.no/

Airpics.Com                                     http://www1.airpics.com/

ArcAir                                              http://www.arcair.com/

Airplane Pictures                              http://www.airplane-pictures.net/last-24-hours.php

Flightsim.no                                     http://www.flightsim.no/ubbthreads/ubbthreads.php

IPMS Racing & Record Aircraft SIG    http://www.ipmsairrace.org/

 

People I trade with :

David Franklin                                 kiwi59@web.de

Manfred Poesenhofer                     

Mark Stevens                                   ms190876@googlemail.com

Sergei Novikov                                sergei@novikov.com

Carlos Eduardo Porcelli Pessini        mariotimelo@hotmail.com

Constantin Klezl                              constantin.k@gmx.at

Fabrice Milesi                                  fabrice.milesi@wanadoo.fr

Mario May                                       safety-card@hotmail.de

Philipp Brumann                              brumann@palm-computing.de

Romain Steiner                                romainsteiner@bluewin.ch

Roland Treglia                                 roland.treglia@wanadoo.fr

Tino Lehmann                                  sganceu@gmx.de

Jiri Priam                                        bayguy02@yahoo.com

Nicolas Garnier                                nicolasgarnier@hotmail.ca

Alexandre Moretto                            xmoretti@gmail.com

Heiko Wauer                                    heiko.wauer@googlemail.com

Guido Potters                                   africards@hotmail.com